HAKKIMIZDA


Yazlık konut projelerinde tertemiz bir geçmişe sahip olan Ege Birlik Yapı, uzun yıllar inşaat, turizm ve ticaret tecrübesine sahip Ercan KARADOĞAN liderliğinde 2009 yılında kurumsal marka tescilini gerçekleştirmiştir.

Ege Bölgesinin en iyi mimarlarının tasarladığı projelerinin tamamını öz kaynaklarını kullanarak imar yönetmeliklerine uygun, hukuki altyapısı tamamlanmış ve ruhsatı alınmış olarak müşterilerine kaliteli yaşam alanları sunmuştur.

Bugüne kadar Ege Birlik Yapı tarafından gerçekleştirilen ve tamamlanmış olan tüm projeler planlanan zamanlarda müşterilerine teslim edilmiştir.

Bu projeler Ege Birlik Yapı'nın sunduğu "lüks ve tasarım yaklaşımının" en somut göstergeleridir.

60 Tripleks villa ve 20 apart daireyle bugünkü adı Cumhuriyet Sitesi olan Ege Birlik Siteleri - 1 ile başlayan projeler serisine her yıl yenilerini ekledik.

2013 Yılında teslim edilen 80 Dubleks villanın bulunduğu Ege Birlik Siteleri - 2 projesi, oturmuş site düzeni ve muazzam komşuluk ilişkileriyle hala Davutlar sahil sitelerinin gözbebeği konumundadır.

2014 Yılında inşaatına başladığımız 2016 Yılı Aralık ayında tamamlanacağını öngördüğümüz Davutlar Sevgi Plajı mevkiinde denize 200 metre mesafede bulunan 190 dubleks villanın yer aldığı Ege Birlik Siteleri - 3 Projemizi, planlanan tarihten altı ay önce, 2016 Yılı Haziran ayında teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşadık.

Kuşadası'nın ilk ve tek aquaparklı sitesi olan ve 201 dubleks villadan oluşan Ege Birlik Yapı'nın imzasını en görkemli biçimde taşıyan Ege Birlik Tatil Köyü projemizde yaşam başladı.

Ege Birlik Residence - 1, Kuşadası şehir merkezinde, farklı büyüklüklerde 252 dairemizi konut alıcılarımıza teslim ettik.

Davutlar sahil sitelerinde eşsiz mimarisi ile tek müstakil yaşam alanları sunulan 60 Tripleks villadan oluşan Ege Birlik Deluxe ve 32 Tripleks villadan oluşan denize sadece 400 metre mesafede bulunan Ege Birlik Beyaz Köşk projelerini planlanan tarihlerinde teslim ettik.

Sevgi Plajı mevkiinde Ege Birlik 3'e komşu olan denize sadece 400 metre mesafede 68 Tripleks villadan oluşan "Ege Birlik Sevgi Konakları" ile Kuşadası'nda lüksün artık standart olduğu, rezidans konforunu ekonomik olarak yaşamak isteyenlere 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini sunduğumuz Ege Birlik Residence - 2 projelerimizi yine söz verdiğimiz tarihlerden önce teslim etmiş bulunuyoruz.

Ege Birlik konforunu, villa ya da daire satın almadan da yaşayabileceğiniz, 15 özel odası ile günübirlik konaklama imkanı veren tesisimiz Ege Birlik Boutique 2018 yaz sezonu itibariyle hizmete girmiştir.

2019 Yılı Kasım ayında temellerini atacağımız onuncu projemiz “Ege Birlik Premium Villas Kuşadası”, eşsiz deniz manzarasına sahip 182 özel villaya ev sahipliği yapacak.

Kuşadası'nın dünyaca ünlü plajı Kadınlar Denizi mevkiinde, denize sadece 20 metre mesafede yapacağımız, 98 suite odalı “Ege Birlik Seasight” projemiz ile bölgenin marka değerine yapacağımız katkının heyecanını şimdiden yaşıyoruz.

Kuşadası – Davutlar yolu üzerinde, Ege Birlik Tatil Köyü’nün hemen karşısında Opet Benzin İstasyonu, içinde Starbucks, Koçtaş, Rossman, Automix, Toyzshop ürünlerini de bulunduran ve 7/24 hizmet veren Ultramarket konseptiyle 2019 Haziran ayından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.Yine aynı yerde 12 ay boyunca bölgenin ihtiyacını karşılamak üzere Praktiker Yapı Market ve Alsancak Unlu Mamüller ile hizmetinizdeyiz.

Daha nice projelerde, Ege Birlik Ailesi'ne dahil olacak, siz, binlerce yeni konut alıcılarımızla yaşamın anlamını ve mutluluğunu hissedeceğimiz yeni yuvalar inşa edeceğiz.

Projelerimizde birinci kalite ve %100 yerli ürünleri tercih etmeye devam edeceğiz.

Biliyorsunuz; herkesi ev sahibi, herkesi yazlık sahibi yapmak gibi bir niyetimiz var. Tüm bunları yaparken Ege Birlik Yapı olarak bizler, üzerinde yaşadığımız toprağa ve doğaya karşı olan sorumluluklarımızın farkında olan insanlar olarak, farklı projeler çerçevesinde, daha yeşil ve güzel bir Türkiye için, ağaçlandırma çalışmalarına destek vermeye devam edeceğiz.

Hep birlikte EGE BİRLİK'te…

VİZYONUMUZ

İlham veren projelerimiz ile bölgenin yaşam kalitesine ve marka değerine katkı yapmak.

MİSYONUMUZ

Proje geliştirmeden anahtar teslimine kadar her adımda, kaliteden taviz vermeden; takım çalışmasına olan inancımızla, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz ile güven ve saygıyı temel alan kalıcı ilişkiler inşa etmek.

KURUM FELSEFESİ

Felsefemizi “Güven, kalite ve saygının mimarı” olarak belirledik. Ege Birlik İnşaat olarak tüm projelerimizde; takım çalışmasına olan inancımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz yapı ile öncelikle “Güven ve Saygıyı” inşa ediyor ve diyoruz ki “ Gelin düşlerinizi gerçeğe dönüştürelim…”